اخبار

اهمیت نقش خانه ی احزاب در تسهیل کارکردهای حوزه ی زنان و خانواده

اهمیت نقش خانه ی احزاب در تسهیل کارکردهای حوزه ی زنان و خانواده
 
زهرا ابراهیمی مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده ی استانداری سیستان وبلوچستان در نشست با رییس و اعضای کمیته ی بانوان خانه ی احزاب و نماینده ی انجمن های مردم نهاددر شورای توسعه داشت،گفت :اهمیت خانه ی احزاب از آن جهت است که تقویت نهاد یادشده می تواند به افزایش ضریب نفوذ تشکل های اجتماعی و تسهیل کارکرد منجر شود‌.
وی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل خانه ی احزاب در استان،تصریح کرد :اجرای سیاست های نظام در حوزه ی زنان و خانواده بویژه با همکاری و همراهی تشکل های اجتماعی و احزاب تسهیل می یابد و کمیته ی بانوان خانه ی احزاب می تواند در ایجاد حساسیت در جامعه و گسترش مشارکت جامعه ی محلی نقش آفرینی کند.
این مسئول همچین گفت :تقویت و گسترش سپهر آموزشی در جامعه ی محلی یکی از اهدافیست که دفتر آن را دنبال می کند و از این رو می توان با خانه ی احزاب همکاری های مستمر و آگاهانه در این راستا انجام داد.
مدیرکل دفترامور زنان و خانواده ی استانداری ضمن ابراز خرسندی از حضور یک بانو به عنوان رییس خانه ی احزاب یاد آور شد:جامعه ی زنان سیستان وبلوچستان یک ظرفیت ارزشمند است و حضورشان در عرصه های سیاسی و اجتماعی نوید بخش است.
گفتنی است سارا خوشخو رییس خانه احزاب استان نیز در این نشست بر لزوم همکاری ها دوجانبه با هدف بهره مندی از ظرفیت های دولت و تشکل ها تاکید کرد .
 
۲۵ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵