اخبار

فاز یک مجتمع ورزشی تفریحی پارک بانوان آماده ی بهره برداری است

فاز یک مجتمع ورزشی تفریحی پارک بانوان آماده ی بهره برداری است
 
بررسی راه اندازی  فود استریت (خیابان غذا) در زاهدان به همت زنان صاحب کسب و کار 
 
زهرا ابراهیمی مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده ی استانداری در نشست با سرپرست شهرداری زاهدان  بر لزوم توسعه ی زمینه ی اشتغال زایی و  فرهنگ گردشگری شهری  تاکید و خاطر نشان کرد :اشتغالزایی برای بانوان با بهره مندی از ظرفیت های محیطی شهر علاوه بر تقویت معیشت پایدار ،به تقویت  گردشگری شهری که ضرورتی مهم برای احیای هویت  زاهدان است کمک می کند .
 
وی در این نشست که با حضور معاون خدمات شهر ،رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری،نماینده ی سمن ها در شورای توسعه و مشاور امور بانوان شهردار و سرمایه گذار که از بانوان کار آفرین استان است گفت :طرح راه اندازی فود استریت در مرکز استان سیستان و بلوچستان علاوه بر معرفی یک کسب و کار نو ،فرصتی بسیار خوب برای بازار سازی محصولات و تولیدات زنان صنعتگر و صاحب کسب و کار فراهم می کند  .
این مسئول در ادامه افزود:با همراهی و تعامل با شهرداری ،مکان مناسب برای اجرای این طرح انتخاب خواهد شد.
 
در ادامه نیز محمد امیر براهویی سرپرست شهرداری زاهدان نیز بر لزوم هماهنگی جهت تسریع در راه اندازی این طرح در شهر تاکیدکرد.
 
در بخش دیگر این نشست نیز وضعیت فاز یک مجتمع ورزشی و تفریحی پارک بانوان زاهدان که بزودی بهره برداری خواهد شد مورد بررسی نهایی و دیگر پروژه های عمرانی مرتبط  نیز مورد ارزیابی قرار گرفت 
 
گفتنی است دفتر امور بانوان و خانواده ی استانداری به عنوان متولی امور  جامعه ی منتفع این پارک اقدامات متعددی  با هدف تسریع در روند احداث این پارک بویژه در فاز یک انجام داده است .
 
۱۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۶