اخبار

کمیته بانوان بسیج رسانه برگزار شد

کمیته بانوان بسیج رسانه برگزار شد
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان اظهار داشت: راه اندازی کمیته بانوان بسیج رسانه به انسجام هر چه بیشتر فعالان این حوزه در راستای رسیدگی به امور صنفی آنان و انعکاس گسترده تر اخبار حوزه بانوان و خانواده کمک می کند.
دیرکل دفتر امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان  در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه استان  اظهار داشت: راه اندازی کمیته بانوان بسیج رسانه به انسجام هر چه بیشتر فعالان این حوزه در راستای رسیدگی به امور صنفی آنان و انعکاس گسترده تر اخبار حوزه بانوان و خانواده کمک می کند.

زهرا ابراهیمی در این نشست که با هدف گسترش همکاری ها و استفاده از ظرفیت منحصر بفرد بسیج رسانه  در جهت معرفی قابلیت های بانوان  در حوزه های متنوع و شرح خدمات نظام به زنان استان، برگزار  شد افزود: امور بانوان در تلاش است بر اساس شعار سال که که بر اهمیت مسأله اشتغالزایی تاکید می کند زمینه توانمندسازی همه جانبه و تحول در نگرش به جامعه زنان را فراهم کند.

این مسئول ضمن اشاره به برخی از اقدامات دفتر نظیر راه اندازی نخستین کارگروه امداد و نجات ویژه بانوان،احیای دفاتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری،ارایه تسهیلات اشتغالزایی و افتتاح کارگاه های اشتغال زایی برای بانوان خاطرنشان کرد: بر اساس تاکید استاندار سیستان و بلوچستان، احیای ظرفیت های مازاد دستگاه ها برای توسعه اشتغالزایی و فعالیت های ورزشی در سطح استان در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: افتتاح سوله ورزشی شهیده مطهره نارویی در بزمان و سوله‌های اشتغال زایی در بمپور با بهره گیری از ظرفیت های مازاد، انجام شده است.

زهرا ابراهیمی افزود: تعامل با رسانه ها و ایجاد شبکه ای از رسانه های پرتلاش و علاقه مند به مسایل زنان دغدغه مهم  دفتر است و در این راستا آماده هر گونه همکاری با بسیج رسانه استان هستیم.

پوریا یاسینی رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان نیز در این نشست  خاطر نشان کرد:  کمیته بانوان بسیج رسانه با  هدف  توانمندی سازی بانوان رسانه‌ای تشکیل می شود  و برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقا سواد رسانه ای بانون از جمله اقدامات آن است
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۱۲