اخبار

دفاع مقدس الگوی تمام عیار برای مبارزه علیه نظام سلطه

دفاع مقدس الگوی تمام عیار برای مبارزه علیه نظام سلطه

* مدیر کل دفتر  بانوان و خانواده استانداری  با اشاره به نقش بی بدیل زنان در دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس حماسه ای  سرآمد و الگوی تمام عیار مبارزه علیه نظام سلطه محسوب میشود.*

به گزارش روابط عمومی استانداری زهرا ابراهیمی مدیر کل دفتر  بانوان و خانواده استانداری در نشست کمیته بانوان ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس  اظهار داشت: دفاع مقدس رویداد  و حماسه بزرگی است که با از خودگذشتگی و ایثار مردان و زنان ، انقلاب اسلامی را پایدار کرده است.

وی تاکید کرد: از این پس  برنامه ریزی پیرامون هفته دفاع مقدس و کمیته تعالی فرهنگ ایثار و شهادت  با حضور خانواده معزز  شهدا و استفاده از رهنمودهای بزرگواران انجام خواهد شد .

مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری ادامه داد:  هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا با  برگزاری برنامه های متناسب با روز شمار  هفته به تبیین و بازخوانی نقش آفرینی زنان در دوران دفاع مقدس پرداخته و باتوجه به شخصیت فرا زمانی ، فرا جناحی و فرا مکانی شهدا در راستای گفتمان بین نسلی نیز برنامه ریزی مطلوب انجام شود چراکه در شرایط کنونی تفسیر فرهنگ ایثار و جهاد برای نسل نوجوان و جوان بیش از هرزمان دیگری ضرورت دارد. 

گفتنی است براین اساس مقرر شد هرکدام از دستگاههای متولی ضمن ارائه برنامه محوری از حضور و مشارکت جامعه هدف  دانش آموزی، دانشجویی و سایر اقشار هدف درکلیه  برنامه بهره گیری نمایند .

۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۲۶