اخبار

استاندار سیستان و بلوچستان: توانایی مدیریت بانوان بسیار قابل توجه است.

استاندار سیستان و بلوچستان:   توانایی مدیریت بانوان بسیار قابل توجه است.
 
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به توانمندی‌ زنان استان گفت: توانایی مدیریتی بانوان به دلیل دقت، ظرافت و خلاقیتی که دارند، بسیار بالاست و آنان ظرفیت های فراونی دارند لذا باید از این توانمندی ها  استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در مراسم جشن میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن که صبح امروز دوشنبه در محل سالن جلسات موزه جنوب شرق با حضور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان و مشاورین امور بانوان دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، اظهار داشت: برای همه ما زندگی حضرت زهرا (س) الگو است و باید از لحظه به لحظه زندگی آن حضرت که سرشار از مدیریت و معنویت است، درس بگیریم.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه در شرایط طرح ریزی شده جنگ ترکیبی دشمن قرار داریم و دشمنان؛ قطعا از شیوه های متنوعی برای انحراف جامعه ما استفاده خواهند کرد که یکی از این روش ها، فضای مجازی است.
 
استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد:  دشمن افکار دروغ را از طریق شبکه‌های اجتماعی به شیوه های مختلفی تولید و منتشر می‌کند تا اذهان را به سمت هدفی که می‌خواهد هدایت نماید.
وی اذعان کرد: محبت به خانواده در سیره حضرت زهرا (س) به عینه دیده می‌شود چرا که محبت و مهربانی از ویژگی های مخصوص مادر خانواده است.
کرمی تصریح کرد: جرعه‌ای از محبت الهی در وجود مادر قرار گرفته و با این محبت؛ خانواده هدایت می‌شود و هر جا خلا این محبت احساس شد، فرزندان آن خانواده دچار آسیب می شوند. 
استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: اگر به دستورات اسلام عمل کنیم قطعاً در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی موفق هستیم لذا باید با جدیت برای این امر برنامه ریزی کنیم.
وی ادامه داد: کار، تلاش و کوشش عین عبادت است؛ لذا باید هر روز گام های بلند تری به جلو برداریم و هر روز نسبت به گذشته پیشرفت کنیم.
وی با بیان اینکه سواد رسانه ای باید تقویت و در متن و محتوا دقت شود، خاطرنشان کرد: ایران امروز در دنیا در حال پیشرفت است و دشمن از این امر هراس دارد بنابراین تلاش می کند؛ با تولید محتوای انحرافی اذهان جامعه را  نسبت به ارزش های ایرانی و اسلامی بیگانه کند.
 مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این مراسم گفت: در ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مرکز استان تا کنون  همایش های محوری به همت دستگاه های اجرایی مختلف برگزار گردیده است و متناظر با برنامه های مرکز استان در کلیه شهرستان ها نیز برنامه های محوری در حال برگزاری می باشد. 
زهرا ابراهیمی در ادامه افزود: کیفیت ویژه برنامه های گرامیداشت مقام مادر و هفته زن و افزایش غنای آن به اندازه کمیت از اهمیت بسیاری برخوردار است لذا بر این اساس برگزاری کارگاه های محتوایی وبصیرت افزایی در کنار جشن های برگزارشده برنامه ریزی گردیده است.
وی ادامه داد: در مراسم امروز همزمان با مراسم جشن ولادت، 2 کارگاه جنگ رسانه ای توسط دهنوی  مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج  و کارگاه شخصیت سیاسی حضرت فاطمه زهرا (س)  توسط  رحمانی رئیس حوزه علمیه خواهران و مسئول بانوان سازمان فضای مجازی سراج نیز برگزار گردید. 
 
گفتنی است؛ این مراسم با حضور مدیران زن، بانوان شاغل در استانداری و واحدهای تابعه و مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
 
 
۲۶ دی ۱۴۰۱ ۰۷:۴۶