اخبار

همایش بزرگ بانوان و نشاط اجتماعی در دهکده المپیک زاهدان برگزار شد .

همایش بزرگ  بانوان و نشاط اجتماعی در دهکده المپیک زاهدان برگزار شد .
 
به گزارش روابط عمومی استانداری در ششمین روز از دهه مبارک فجر  همایش بزرگ بانوان و نشاط اجتماعی در دهکده المپیک زاهدان با مشارکت امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان و حضور مشاورین  و بانوان شاغل در  دستگاههای اجرایی برگزار شد .
در این جشنواره زهرا ابراهیمی مدیر کل دفتر  امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر اعلام کرد :سلامتی و نشاط زنان و مادران باعث ایجاد روحیه خوب در محیط خانواده خواهد شد و نظر به اینکه بانوان شاغل در ادارات غالبا امکان ورزشی صبحگاهی ندارند لذا برنامه های ورزشی محوری به طور مستمر برنامه ریزی خواهد شد . 
ایشان در ادامه باتوجه به روز شمار دهه مبارک فجر و نامگذاری روز انقلاب اسلامی، زنان و خانواده و تربیت نسل انقلابی  اعلام کرد: تربیت نسل انقلابی و پایبند به ارزش های دینی و عمل به آن را  از ابتدای  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد بودیم  و بانوان ، همسران و مادران شهدایی  که چه در وادی حضور و چه در پشتیبانی انقلاب و جنگ تحمیلی حضور فعالانه داشتند و امنیت امروز ما مرهون  تربیت صحیح ، همراهی و صبر زینب گونه آنان می باشد. لذا استمرار این نوع تربیت منتج به نسل پویا و بالنده خواهد شد ان شاا..‌
 مدیر کل دفتر امور بانوان  و خانواده استانداری اعلام کرد . ورزش صبحگاهی، پیاده روی  و رژه خودرویی  از مهم ترین برنامه های محوری این جشنواره  ورزشی بوده است.
 لازم به ذکر است، با همکاری جمعیت هلال احمر و شورای هماهنگی پیشگیری مواد مخدر تست سلامت و قند خون از شرکت کنندگان  گرفته شد.
۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ۱۰:۴۸