اخبار

برگزاری همایش خانواده و دفاع مقدس

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،همایشی توسط دفتر امور خانواده و بانوان با عنوان "خانواده و دفاع مقدس " صبح روز یکشنبه مورخ 6/7/93 رأس ساعت 9 صبح با حضور مشاورین امور بانوان ادارات برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،همایشی توسط دفتر امور خانواده و بانوان با عنوان  "خانواده و دفاع مقدس " صبح روز یکشنبه مورخ 6/7/93 رأس ساعت 9 صبح  با حضور مشاورین امور بانوان ادارات برگزارشد.

درابتدای این همایش پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش کلیپ در خصوص دفاع مقدس سرکار خانم سعادت نیا معاون دفترامور خانواده و بانوان ضمن خیرمقدم به میهمانان نکاتی را در خصوص بزرگداشت این هفته بیان نمود .

سپس سخنران  این همایش جناب حجه الاسلام  و المسلمین صالح پرور استاد حوزه علمیه قم  مباحثی را پیرامون شهداء و شهادت مطرح نمود .ایشان درابتدای سخنان خود مقایسه ای از دوره طاغوت تا کنون داشتند و به بیان  نکات ارشادی وصایای شهداءو خاطرات آنان پرداخت و مطالبی را در خصوص زنده نگه داشتن خون این شهیدان و پیشرفت مملکت اسلامی مان بیان نمود.

در پایان از میان سخنان استاد سوالاتی مطرح شد و به تعدادی از شرکت کنندگان که پاسخ صحیح به سوالات داده بودند بسته های فرهنگی اهداءگردید.

 


۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱