اخبار

بازدید مدیرکل محترم امورخانواده و بانوان از مهدکودک

بازدید مدیرکل محترم امورخانواده و بانوان از مهدکودک
دکتر مریم پویا مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ، سه شنبه 19 آبان‌ماه در بازدید از یکی ازمهد کودک های شهرزاهدان با بیان این مطلب گفت: تربیت فرزندان یکی از موضوعات و وظایف سنگینی است که برعهده پدران و مادران گذاشته شده و در جوامع مدرن امروزی به دلیل مشغله پدران و مادران این وظیفه به دوش مربیان مهدهای کودک‌ به عنوان خانه دوم کودکان گذاشته شده است.
  

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خاطرنشان کرد: تربیتی که از دوران کودکی بنیان و اساس آن درست و بر اساس عمل به دین اسلام چیده و مسیر درست زندگانی در آن مشخص شده باشد بهترین نوع تربیت است چرا که در چنین فضایی بروز هرگونه خطا و یا عمل ناشایستی که نظم جامعه را بر هم زند، دیده نمی‌شود.

وی اظهار کرد:تأثیرپذیری کودکان در مهد به مراتب بیشتر از خانه و خانواده است و اگر مربیان افرادی آموزش دیده، کارآمد و متخصص در زمینه تربیت کودکان باشند خواهند توانست به بهترین شکل ممکن کودکان را تربیت کنند..

وی اظهار کرد: در این بازدیدها می توانیم ضعف ها و مشکلات را شناسایی کنیم و در جهت رفع آنها اقدام کنیم. در پایان مدیرمهدکودک که از بانوان کارآفرین تحت پوشش کمیته امداد بود از مشکلات خود سخن گفت و مطالباتی را نیز خواستار شد که سرکار خانم دکتر پویا قول پیگیری دادند.
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۱۷