اخبار

حضورمدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری در راهپیمایی روز قدس

حضورمدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری  در راهپیمایی روز قدس

بانوان فداکارو همیشه در صحنه شهر زاهدان پیش از آغاز رسمی شروع راهپیمایی، دسته دسته با حضور در خیابان های منتهی به میدان آزادی به سمت مکان های تعیین شده در حرکت بودند تا با پیوستن به خیل جمعیت رهایی قدس شریف را فریاد بزنند.
مردان، زنان و کودکان روزه دار زاهدانی که در طول مسیر تصاویر امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و همچنین پلاکارد نوشته هایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از سران استکباری را حمل می کردند خواهان پایان اشغالگری در سرزمین اسلامی فلسطین شدند و با سر دادن شعارهای مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا و اسراییل عدوالله، آمریکا عدوالله ضمن محکوم کردن سیاست های قدرت های استکباری، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.
هوای بسیار گرم زاهدان نیز مانع از حضور پرشور مردم روزه دار این شهر برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی نشده است به طوری که همه اقشار مختلف پیر و جوان، زن و مرد خود را به آیین اعلام حمایت از قدس شریف رساندند.
میان بانوان توانمند زاهدانی حضور مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری نیز به چشم می خورد.

راهپیمایان پس از پیمودن خیابان آزادی در مصلای قدس زاهدان تجمع می کنند و قرائت قطعنامه پایان بخش راهپیمایی روز جهانی قدس خواهد بود.۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲