اخبار

همایش بین المللی زنان و زندگی شهری

همایش بین المللی زنان و زندگی شهری


نخستین همایش بین المللی زنان و زندگی شهری به همت حوزه مشاور شهردار تهران در امور بانوان و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران  باهدف ایجاد زمینه و امکان هم اندیشی، بسط و توسعه ادبیات مفهومی حوزه زنان و انتقال تجربیات و تعامل بین صاحب نظران و اساتید بین المللی پیرامون موضوع زنان و زندگی شهری برگزار می شود. این همایش قصد دارد تا با تدوین منشور زنان و زندگی شهری، نقش این گروه تاثیرگذار اجتماعی را تبیین کند. این مهم از طریق برگزاری سخنرانی صاحب نظران و شرکت کنندگان درباره چالش ها و موضوعات مهم مربوط به حوزه زنان و همچنین گفت وگو درباره الگوهای مؤثر و خلاقانه زنان و زندگی شهری محقق خواهد شد.
یکی از اختصاصی ترین برنامه های همایش زنان و زندگی شهری، برگزاری کارگاه های تخصصی با محورهای 10 گانه همایش است که سعی دارد تا شرکت کنندگان و دانشجویان رشته های مختلف را با تجربیات جهانی و الگوهای موفق زندگی شهری برای زنان آشنا کند و در پایان برگزاری کارگاه، گواهی حضور و شرکت در مباحث آن کارگاه ها به حاضران داده می¬شود.
نخستین همایش بین المللی زنان و زندگی شهری، 21 و 21 آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود و مقالات برگزیده آن، ضمن نمایه شدن در ISC و CIVILICA، در مجلات علمی و پژوهشی چاپ خواهد شد .


علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس زیر مراجعه نمایند:
http://www.wulconf.com
 

۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵