اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر

برگزاری جلسه هماهنگی  برنامه های گرامیداشت دهه فجر
اولین جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر کمیته بانوان ستاد گرامیداشت دهه فجر استان در تاریخ 25/10/95 به ریاست خانم دکتر پویا مدیرکل محترم دفتر بانوان و خانواده و با حضور مشاورین اموربانوان دستگاههای اجرایی در محل سالن اجتماعات استانداری برگزارشد .

مدیرکل اموربانوان استانداری ضمن تسلیت درگذشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی با تشریح محورهای مهم دهه فجر بیان کرد باید در راستای هر چه بهتر برگزار کردن برنامه های دهه فجر تلاش کنیم تا نسل و آرمانهای انقلاب را به نسل جوان به درستی معرفی کنیم.

مریم پویا افزود :برنامه های کمیته بانوان ستاد دهه فجر می بایست با محوریت انقلاب اسلامی ،منزلت زن ،تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی ،تعیین و برگزارشود و این مهم با همیاری و همدلی و همت جمعی دستگاههای اجرایی ،محقق خواهد شد.

مدیرکل اموربانوان استانداری خاطر نشان کرد :باید توجه بیشتری در معرفی انقلاب اسلامی و ابعاد آن برای اقناع نسل جدید شود و اندیشه امام (ره)برای پویایی جامعه برای سرمایه مردمی انقلاب تشریح شود. در این نشست به هم اندیشی و برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در حوزه بانوان ،برپایی کارگاههای آموزشی در حوزه های مختلف و دیگر برنامه های آموزشی فرهنگی اجتماعی در حوزه بانوان پرداخته شد.

۲۷ دی ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵