اخبار

برگزاری کارگاه توان افزایی بانوان مدیر و مسئول استان

برگزاری کارگاه توان افزایی بانوان مدیر و مسئول استان
کارگاه آموزشی ارتقاء مدیریت و توان‌افزایی زنان مدیر و مسئول استان سیستان و بلوچستان، صبح روز دوشنبه16 اسفندماه با حضور فهیمه فرهمندپور، مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده و نیز جمعی از زنان مدیر استان در زاهدان برگزار شد.

علی اصغر میرشکاری، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان در این کارگاه، بیان کرد: علی‌رغم وجود برخی محدودیت‌های فرهنگی از گذشته در استان، بانوان استان توانسته‌اند توانمندی‌های خود را به منصه ظهور برسانند، به نحوی که امروز حضور زنان استان را در عرصه‌های مهم مدیریتی کشور شاهد هستیم.

 وی آموزش و اشتغال را در توانمند سازی زنان موثر دانست و افزود: انتصاب بیش از ۶۰ مدیر زن در حوزه‌های مختلف مدیریتی استان بیانگر توجه به نقش و پویایی آنان در توسعه کشور است

 معاون امنیتی وانتظامی استاندار با اشاره به جمعیت حدود ۵۰ درصدی زنان، برگزاری این قبیل کارگاه‌ها را در نقش آفرینی و مشارکت آنان را میرشکاری،  مؤثرعنوان کرد.

 فهیمه فرهمند پور، مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده نیز هدف از برگزاری این کارگاه را هم افزایی و ایجاد حساسیت بیشتر نسبت به توانمندی‌ها و نقش زنان در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: استان سیستان و بلوچستان بیشترین تعداد مدیر زن را در کشور دارد.


۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵