اخبار

مدیرکل بانوان وخانواده استانداری با حضور در منزل خانواده معظم شهدا

مدیرکل بانوان وخانواده استانداری با حضور در منزل خانواده معظم شهدا
مدیر کل بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان گفت: اگر مادران و خانواده های شهدا روحیه شهادت طلبی و انسانیت را در فرزندان خود رشد نمی دادند امروز‌ شاهد عزت و سربلندی ایران اسلامی نبودیم

مدیرکل بانوان وخانواده استانداری و مشاور امور ایثار گران استاندار و معاون و مشاور بانوان اداره ی کل بنیاد شهید صبح روز چهارشنبه سی ام  با حضور در منزل شهیدان معزز تشیع و تسنن از زحمات و تلاش های میراث داران جمهوری اسلامی ایران تقدیر کردند.

دکتر فاطمه فاضلی ابتدا با حضور در منزل خانواده ی معزز شهید اهل سنت «اسحاق نارویی »، با تجلیل از ایثار و فداکاری های خانواده های معزز شهیدان اظهار داشت: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند "هر چه داریم به برکت جانفشانی ها و فداکاری هاست و به برکت روحیه شهادت طلبانه است.

دکتر فاطمه فاضلی در ادامه افزود:
خود نیز این افتخار را دارم که فرزند شهیدم و میراث سنگین سالها شجاعت و فداکاری را بر دوش می کشم.

و درد ها و رنج های شما را از نزدیک شاهدم و تجربه سختتان در جدال زندگی را آشنا هستم.

این مقام مسوول در پاسخ به مطالبات همسر شهید بزرگوار نارویی نیز تاکید کرد:دفتر بانوان و خانواده استاندار با افتخار برای همکاری و گشایش زندگی خانواده های شهدا اعلام آمادگی میکند‌

علیرضا زینلی مشاور استاندار در امور ایثارگران نیز ضمن قدر دانی از سعه ی صدر و نجابت خانواده ی شهدا ؛افزود:با انتصاب شایسته ی خانم فاضلی که خود یادگار ارزشمند شهید بزرگوار شادروان دادخدا فاضلی، به مدیر کلی امور بانوان و خانواده ی استانداری ،انشالله افق جدید و گشایشی جدید در پیگیری‌ امور و مشکلات مادران و همسران و دختران که میراث دار رشادت و شجاعت شهیدانند، رخ دهد.

معاون اداره ی کل بنیاد شهید؛آقای ثموری نیز افزود:انشالله با تعامل دفتر بانوان و خانواده ی استانداری ؛مشکلات بسیاری از همسران و مادران و خانواده های شهید مرتفع شود.

در ادامه نیز مدیر کل‌ بانوان و خانواده  استانداری و مشاور استاندار در امور ایثاررگران به همراه جمعی از مسوولین بنیاد شهید استان با خانواده ی معزز شهید خدری که از شهدای سربلند استان هستند کردند.

در پایان نیز با اهدای لوح یادبود از خانواده ی این دو شهیدان معزز ایران اسلامی از زحمات و سعه ی صدر و نقش آفرینی و درخششان عرصه ی سیاسی اجتماعی تقدیر کردند‌

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۰۸