اخبار

بازدید مدیرکل دفتر بانوان و خانواده از اداره مل امورمالیاتی به مناسبت هفته مالیات

بازدید مدیرکل دفتر بانوان و خانواده از اداره مل امورمالیاتی به مناسبت هفته مالیات


فاطمه فاضلی در این نشست ضمن قدردانی از بکار گیری بانوان توانمند در حوزه های حساسی چون اداره ی مالیات و تبریک فرا رسیدن هفته ی مالیات گفت: می بایست از تمامی ظرفیت های جامعه برای فرهنگسازی بیشتر در حوزه مالیات استفاده کرد.

 

وی افزود: وظایف و رسالت اداره ی مالیات بسیار حساس و خطیر است و زنان به جهت این که نگاهی دقیق و ظریف و موشکافانه به مسایل پیرامون دارند ،به نحو  احسن در توسعه ی این ارگان و موفقیت روز افزونش کمک خواهند کرد و حضور زنان در این عرصه از این جهت یک ضروریت است.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری نیز در ادامه از تلاشهای مدیرکل اداره کل مالیات استان تشکر و از ارتقای ایشان ابراز امیدواری کرد و افزود: با نگاه ویژه ی ایشان انشالله شاهد درخشش بانوان این حوزه در عرصه های مدیریتی شان خواهیم شد.

 

محمد سلیم امرا، مدیرکل مالیات استان نیز در این نشست گفت :خوشبختانه در این نهاد سعی کرده ایم از بانوان توانمند در سمت های کارشناس امور مالیات و رییس گروه های مختلف استفاده کنیم؛برای اولین بار سه زن به عنوان رییس در ادارات  مشغول به کار هستند که با برگزاری سنجش های مختلف در تلاش هستیم از حضور بانوان توانمند بیشتری در این حوزه ها بهره ببریم.

 

وی همچنین از کسب رتبه ی چهارم در کشور به لحاظ درآمدمالیات خبرداد و افزود: بانوان ساعی این اداره نقش مهمی در این موفقیت دارند مدیرکل اموربانوان  استانداری از ادارات امور مالیاتی شهرستان زاهدان بازدید کردند.۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱