چهارشنبه / ۸ دی ۱۴۰۰ / ۰۷:۳۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۸۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکید استاندار بر پیگیری جدی مصوبات سفر رییس جمهور به سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان به دلیل اهمیت آن برای کشور، دومین مقصد سفرهای استانی رییس جمهور قرار گرفت که باید مصوبات این سفر با جدیت پیگیری و محقق شود.

تاکید استاندار بر پیگیری جدی مصوبات سفر رییس جمهور به سیستان و بلوچستان
(چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰) ۰۷:۳۲

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی “استاندار” سه‌شنبه شب در نشست با معاونین و تعدادی از مدیران ستادی استانداری با اشاره به اهمیت پیگیری جدی مصوبات سفر رییس جمهور به استان؛ تسریع در اجرا و تحقق این مصوبات را در بهبود شاخص‌های توسعه استان مهم دانست.

وی با بیان اینکه در این راستا دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور راه‌اندازی شده است؛ افزود: این مصوبات باید در دو بخش دستگاهی و شهرستانی مورد پیگیری قرار گیرد.

استاندار همچنین از اختصاص اعتبارات نقدی برای اجرای مصوبات سفر رییس جمهور از محل اعتبارات سال ۱۴۰۰ خبر داد و بیان داشت: جزییات تخصیص این اعتبارات به زودی به اطلاع مردم خواهد رسید.

مدرس خیابانی به بازدیدهای شهرستانی خود از ابتدای حضور در استان اشاره کرد و ادامه داد: در این سفرها سعی شده است پروژهای دچار مشکل مورد بازدید قرار بگیرد که باید پیگیری این موضوعات نیز در این دبیرخانه در دستور کار قرار بگیرد.

وی در پایان با ذکر این مطلب که مطبوعات رکن چهارم دموکراسی است؛ از رسانه‌ها خواست؛ ضمن اطلاع‌رسانی دستاوردهای سفر رییس جمهور به استان و پروژه‌های در حال اجرا، کوتاهی‌ها و هر‌گونه سهل‌انگاری و کم‌کاری در این حوزه را بر اساس مسئولیت اجتماعی خود رصد و به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

گفتنی است؛ استاندار طی حکمی امیرعرب را به عنوان مسئول پیگیری ویژه مصوبات سفر رییس جمهور به استان و مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار، منصوب کرد.

تعداد بازدید : ۴۴۳
(چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰) ۰۷:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید