شنبه / ۲۵ دی ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۵۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

باحکم وزیر کشور، "منصور بیجار" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در سمت خود ابقا شد

بنا به پیشنهاد حسین مدرس خیابانی استاندار و با حکم دکتر احمد وحیدی "وزیر کشور" منصور بیجار "معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری" سیستان و بلوچستان در سمت خود ابقا شد.

باحکم وزیر کشور، "منصور بیجار" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در سمت خود ابقا شد
(شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۳۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در قسمتی از حکم وزیر کشور خطاب به منصور بیجار آمده است: «بنا به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان و تایید معاونت عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور جنابعالی را در سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان ابقا می نمایم. با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب و مبتنی بر قوانین، ضوابط، مقررات و اسناد قانونی شایسته است در جهت اجرای دقیق و هوشمندانه اهداف و سیاست‌های ابلاغی در سطح استان اهتمام لازم معمول گردد.

وزیر کشور در این حکم، پس از ابلاغ شرح وظایف معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، بیان داشت: انتظار دارد؛ در جهت تحقق سیاست‌های دولت با روحیه انقلابی، پاکدستی، قانون‌گرایی و فسادستیزی و التزام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مشکلات مردم، تحقق عدالت و پیشرفت و رفع فقر و تبعیض با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص اهتمام نمایید.

تعداد بازدید : ۱,۰۸۱
(شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید