پنج شنبه / ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۱۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بهره برداری از ۲ واحد تولیدی در دهه مبارک فجر در شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان

همزمان با دهه مبارک فجر دو واحد تولیدی در شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان بهره برداری شد.

بهره برداری از ۲ واحد تولیدی در دهه مبارک فجر در شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان
(پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰) ۱۹:۳۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی ایرانشهر و کنارک با حضور استاندار سیستان و بلوچستان همزمان با دهه مبارک فجر بهره برداری شد

▪️استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هم اکنون حمایت از فعالان اقتصادی در عرصه صنعت و تولید ،علی الخصوص صنایع کوچک یکی مهم ترین وظیفه های ما در جهاد اقتصادی به شمار می رود.

▪️"حسین مدرس خیابانی "در آیین بهره برداری از ۲ واحد تولیدی اظهار داشت: بر اساس نام گذاری سال بر طبق فرمایش مقام عظمای ولایت یعنی "تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " باید تسهیل در شرایط واگذاری زمین، صدور مجوزها و پشتیبانی های توامان از واحد های تولیدی در راس امور دستگاه های اجرایی مرتبط قرار گیرد.

▪️وی افزود: این استان ظرفیت بالایی در بحث صید و صیادی و صنایع شیلاتی کشور دارد و ایجاد زیرساخت‌های راه و تجهیز اسکله‌ها به فیبر نوری و اینترنت و شبکه مخابراتی نیز مورد تاکید است.

▪️مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: این دو واحد شامل ساخت و تعمیر انواع شناور و سردخانه هستند و به ترتیب در شهرک های صنعتی کنارک و ایرانشهر استقرار دارند.

▪️"علیرضا راشکی" اظهار داشت: واحد تولیدی شناور مستقر در شهرک صنعتی کنارک با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و گستره ۲ هکتار زمینه اشتغال را برای ۲۰ نفر بر اساس ارقام دفتری فراهم کرده است.

▪️وی افزود: این واحد تولیدی ظرفیت تولید ۱۵ فروند لنج کامپوزیتی ، ۲۵ فروند قایق صیادی موتوری ،۱۰ عدد قایق تندرو تفریحی و ورزشی و تعمیر ۲۵فروند قایق موتوری را سالیانه دارا است.

▪️رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: سردخانه مستقر در شهرک صنعتی ایرانشهر نیز با سرمایه گذاری ۷۰ میلیارد ریال بر اساس ارقام دفتری ،در زمینی به گستره ۳ هزار و ۱۵۰ متر مربع استقرار دارد.

▪️راشکی اضافه کرد: این سرد خانه نیز ، توانسته است زمینه اشتغال را برای ۲۵ نفر فراهم کند.

تعداد بازدید : ۷۵۴
(پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰) ۱۹:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید