جمعه / ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۱۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

راهبردها و سیاستهای توسعه‌ای استان بررسی شد

راهبردها و سیاستهای اجرایی توسعه استان در بخشهای عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و هنری مورد بررسی قرار گرفت.

راهبردها و سیاستهای توسعه‌ای استان بررسی شد
(جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰) ۱۴:۲۸

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ نشست مدل نقشه راه توسعه استان، پیش از ظهر امروز “جمعه” به ریاست حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در سالن جلسات وحدت استانداری برگزار شد.

استاندار در این نشست با بیان اینکه راهبردهای توسعه‌ای استان در بخش‌های آب، راه و‌حمل و نقل، بهداشت و درمان، آموزش، تجارت و ترانزیت و اقتصاد دریا و مرز، مسکن، انرژی، کشاورزی، دامپروری و شیلات، معادن، صنایع معدنی و صنعت، گردشگری، فرهنگی و ورزشی و ارتباطات، علم و فناوری تقسیم‌بندی شده است؛ اظهار داشت: این سند در قالب کتابچه جمع‌بندی و با ابلاغ سیاستهای اجرایی آن به عنوان نقشه راه توسعه استان در اختیار مدیران قرار می‌گیرد.

حسین مدرس خیابانی افزود: با هدف جامع بودن نیازها و اطلاعات مورد نیاز این سند، طرح‌ها و پروژه‌های استان از سطح شهرستانها و استان گرد‌آوری شود.

وی‌ اظهار داشت: ظرفیتها و نیازهای استان در حوزه‌های مختلف بررسی و با اولویت‌بندی در راستای توسعه همه‌جانبه استان در دستور کار قرار گرفته است.

در این نشست جزییات مربوط به راهبردها و سیاست‌های اجرایی آن در بخشهای مختلف مورد بررسی و بازنگری قرار گرفته شد و مقرر شد، طی روزهای آینده در قالب کتابچه منتشر و در اختیار مدیران قرار داده شود.

تعداد بازدید : ۱,۲۰۲
(جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰) ۱۴:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید