پنج شنبه / ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۹:۱۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان :

مسوولان اجازه ندهند اگر کسی به مردم قولی داد عملی نشود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسوولان اجازه ندهند اگر کسی به مردم قولی داد عملی نشود و بی اعتمادی مردم را به ارمغان آورد.

مسوولان  اجازه ندهند اگر کسی به مردم قولی داد عملی نشود
(پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۹:۱۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی" استاندار سیستان و بلوچستان" عصر پنجشنبه در نشست بررسی آخرین وضعیت اجرای مصوبات سیل شهرستان کنارک که با حضور ویدیو کنفراس فرمانداران کنارک و لاشار برگزارشد اظهارداشت: مسوولان اجازه ندهند اگر کسی به مردم قولی داد عملی نشود و بی اعتمادی مردم را به ارمغان آورد.

مدرس خیابانی با تاکید بر تامین مالی پروژه‌های مصوب سیل کنارک خاطرنشان کرد: تا ۱۵ تیر سالجاری طرح جمع آوری آب‌های سطحی به اتمام برسد.

وی بیان کرد: در پروژه‌های پیمانکاری برای تاخیر در اتمام پروژه خسارت و برای تسریع آن تشویق در نظر گرفته خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: فرمانداران ارتباط خود را با فنی و حرفه‌ای تقویت نمایند چرا که ما نیاز به کارگران با مهارت داریم تا بتوانیم پروژه‌های استان را پیش ببریم.

وی تاکید کرد:  مدول سوم فاضلاب کنارک تا آخر ماه جاری کلنگ زنی و تا ابتدای مهر سالجاری افتتاح شود

مدرس خیابانی با اشاره به ضرورت تسریع تکمیل پروژه های خوابیده ادامه داد: لازم است رسانه‌ها، گروه‌های جهادی و مردمی پروژه‌های خوابیده را پیدا کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به این که بانک مسکن از پروژه های نهضت ملی مسکن پشتیبانی می‌کند لذا لازم است یک شعبه در کنارک افتتاح شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید اهمیت شهرستان کنارک و لزوم ایجاد صنایع در این شهرستان خاطرنشان کرد: دربحث سند تحول دولت، اقتصاد دریا اهمیت زیادی دارد لذا نباید به شرایط موجود اکتفا کنیم.


تعداد بازدید : ۱,۲۶۶
(پنج شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۹:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید