یکشنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۷:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۳۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

نقش کمیته امداد در خدمت رسانی؛ کلیدی و مهم است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: کمیته امداد امروز در غناسازی، خدمت‌رسانی و تلاش مستمر پیرامون این موضوعات، نقش کلیدی دارد.

نقش کمیته امداد در خدمت رسانی؛ کلیدی و مهم است
(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۷:۲۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در همایش " تبیین برنامه توانمندسازی و اشتغال" گفت: با توجه به نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب، تولید و اشتغال ما باید به سمت دانش بنیان بودن برود و آموزش‌های ما در دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی نیز اشتغال‌آفرین باشد.

وی افزود: مددجویان و فرزندان مددجو را باید به سمت رشته‌های فنی و تخصصی و استفاده از ظرفیت مراکز علمی مانند پارک علم و فناوری تشویق کنیم.

معاون استاندار بیان داشت: با توجه به اهمیت جهاد تبیین، خدمات امداد در جامعه بازگو شود، چرا که دشمن این فعالیت‌ها را بصورت وارونه نشان می‌دهد و از همین رو امروزه تعداد بسیاری شبکه ماهواره‌ای به زبان فارسی، علیه نظام اسلامی برنامه تولید و پخش می‌کنند.

رحمدل بامری با بیان اینکه جنگ امروز؛ جنگ ترکیبی است، خاطرنشان کرد: دشمن هم به فکرها و ذهن‌ها حمله می‌کند، هم ارزش‌ها را بی ارزش تلقی و در عملیات روانی، روح ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کند.

وی ادامه داد: در جنگ ترکیبی، نه سنگر مشخص است و نه دشمن، به‌راحتی تشخیص داده می‌شود.

معاون استاندار بیان کرد: امروز کمیته امداد در روستاهای دورافتاده و مناطق صعب‌العبور در حال خدمت‌رسانی است و این موضوع باید تبیین شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در پایان اظهار داشت: مشکلات امروز استان، با کار اداری و پشت میزی، حل نمی‌شود بلکه تلاش مستمر و روحیه جهادی می‌طلبد.

تعداد بازدید : ۱,۳۱۷
(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۷:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید