یکشنبه / ۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۰:۲۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۶۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

به منظور اجرای ۸۴ طرح اقتصادی ۶۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری برای تامین منابع مورد نیاز طرح ها و پروژه های اقتصادی استان از میزان ۳ هزار و ۲۹۵ میلیارد تومان اعتبار، تاکنون برای ۸۴ طرح به میزان ۶۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

به منظور اجرای ۸۴ طرح اقتصادی ۶۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است
(یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۲۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار" در نشست ویدیو کنفرانس با معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهارداشت: مصوبه سفر ریاست جمهوری از محل تسهیلات ابلاغیه بانک ها بیش از ۳ هزار میلیارد تومان برای ۱۷۶ طرح بوده که تاکنون ۸۴ طرح محقق شده است.

وی افزود: سه هزار میلیارد تومان برای استان سیستان و بلوچستان با توجه به ظرفیتی که داریم رقم کمی است و نیاز به افزایش دارد.

همچنین استاندار سیستان و بلوچستان در این نشست جهت تسریع و سهولت تامین منابع؛ افزایش اختیار بانک ها حداقل به میزان ۵۰ میلیارد تومان، تامین ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به عنوان کمک سود جهت پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، کاهش وثایق در وام های کوچک زود بازده برای ۱۵۰ میلیون تومان صرفا با یک چک و امکان پرداخت تسهیلات به طرح‌های زیر ۵۰ درصد را خواستار شد.

گفتنی است؛ استاندار سیستان و بلوچستان برای تامین ۱۰۰ واحد مسکونی دیگر، شب گذشته در نشست با مدیر کل سازمان بحران کشور درخواست مساعدت و تامین منابع مالی کرد.

تعداد بازدید : ۱,۶۵۹
(یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید