سه شنبه / ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۴:۰۱
سرویس : اخبار اربعین
کد خبر : ۱۱۵۷۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار اربعین

قطار فوق العاده زاهدان به خرمشهر ویژه اربعین راه اندازی شد

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به اینکه قطار فوق العاده زاهدان به خرمشهر ویژه اربعین راه اندازی شد، قطعاً برای برگشت هم یک رام قطار در نظر گرفته می شود.

قطار فوق العاده زاهدان به خرمشهر ویژه اربعین راه اندازی شد
(سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۰۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ میعاد صالحی در حاشیه آیین راه اندازی قطار فوق العاده زاهدان به خرمشهر اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از سیاست های مهم دولت سیزدهم خدمات‌رسانی بهتر به زائران است پیش بینی های لازم انجام شد تا تعداد قطار های اهواز و خرمشهر را ۱۰۰ درصد افزایش دهیم.

وی افزود: بلیط های اهواز و خرمشهر هر یک از دو هفته گذشته ارائه و مردم خریداری کرده و هم اینک نیز می توانند با مراجعه به سایت خریداری کنند.

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: با رصدی که انجام شد یک قطار فوق‌العاده برای دورترین نقطه به خرمشهر یعنی استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: از شهر زاهدان قطار به صورت رفت و برگشت به مقصد خرمشهر تدارک شده و ما نیز تلاش می کنیم تا این قطار های فوق العاده را برای سایر استان‌ها نیز داشته باشیم.

صالحی گفت: در ایام اربعین حتی تا یک درصد افزایش قیمت نخواهیم داشت همچنین تلاش میکنیم از همه ظرفیت های خود برای تسهیل زیارت زائران اربعین استفاده کنیم.

تعداد بازدید : ۹۶۸
(سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید