جمعه / ۷ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اهداف انقلاب اسلامی باید در دانشگاه ها و آموزش و پرورش تبیین شود تا نسل جوان در جریان آن قرار گیرد.

اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود
(جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱) ۰۹:۵۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشنواره طلایه داران شکوه خلیج فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: ما در کارها نوآوری و خلاقیت می‌خواهیم لذا دانشگاه از توانمندی‌های دانشجویان و اساتید استفاده کنید.

وی افزود: در دهه فجر همه باید در میدان بوده و برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری این ایام به‌ نحو مطلوب را داشته باشند.

استاندار سیستان‌ و بلوچستان با بیان اینکه یوم‌الله دهه فجر یکی از بزرگ‌ترین ایام انقلاب اسلامی است، خاطر نشان کرد: در اجرای برنامه‌های این روز لازم است حداکثر نوآوری را داشته باشیم.

وی با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در اجرای برنامه‌های دهه مبارکه فجر ادامه داد: انقلاب اسلامی یک نگاه توحیدی دارد که فرزندان ما باید از همین ابتدا با این نگاه توحیدی مأنوس شوند.

کرمی با بیان اینکه قرآن بهترین دستورالعمل زندگی و کتاب هدایت است، اذعان کرد: یکی از وظایف ما در آموزش‌وپرورش پاسخ‌گویی به شبهات دانش‌آموزان است که این شبهات باید بر اساس آموزه‌های قرآنی و تدبر در آیات باشد.

وی افزود: اگر نگاهی به قبل از انقلاب بیاندازیم، ایران یک کشور وابسته بود که زیر نظر مستشاران آمریکایی اداره می‌شد اما امروز می‌بینیم که این کشور با استقلال خود در مقابل تمام ابرقدرت‌ها ایستاده‌اند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: روزی بود که ابرقدرت‌ها برای خرید سیم خاردار ما را تحریم می‌کردند اما امروز به‌جایی رسیدیم که سایر کشورها را منع می‌کنند تا از ایران سلاح نخرند.

کرمی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی اراده الهی است و زمانی‌که اراده الهی بر چیزی تعلق گیرد هیچ‌کس جلودار آن نیست و نخواهد بود.

وی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان دانشگاه های بسیار خوبی دارد و فرزندان این دیار خلاقیت و توانایی زیادی دارند که باید از این ظرفیت ها استفاده کنید.

تعداد بازدید : ۱,۱۳۷
(جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱) ۰۹:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید