چهارشنبه / ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۶:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۸۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

انقلاب اسلامی هیمنه استکبار جهانی را به خطر انداخت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با انقلاب اسلامی ایران هیمنه استکبار به خطر افتاد به همین دلیل دشمنان توطئه های زیادی را برای مقابله با این حرکت مردم طراحی کردند.

انقلاب اسلامی هیمنه استکبار جهانی را به خطر انداخت
(چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۶:۴۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه مراسم نواختن زنگ انقلاب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این روزها سالگرد گرامیداشت حماسه شجاعت و شهامت ملت غیور ایران است.

وی افزود: به خواست خداوند این رسالت مهم یعنی جاری کردن اسلام ناب محمدی بر عهده ملت ایران قرار گرفت و انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و عنایات الهی به پیروزی رسید.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب؛ کشور دچار سختی هایی شد اما جوانان و نوجوانان این دیار در میدان بودند و با نگاهی عالمانه تلاش کردند حقیقت انقلاب را نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: هدف انقلاب اسلامی پیاده کردن اسلام است که این امر را به دفعات بسیار در سخنرانی های امام خمینی (ره) می بینیم.

کرمی تصریح کرد: با انقلاب اسلامی ایران هیمنه استکبار به خطر افتاد به همین دلیل دشمنان توطئه های زیادی را برای مقابله با این حرکت مردم طراحی کردند.

وی ادامه داد: دشمنان طی ۴ دهه گذشته غائله های مختلفی را در نقاط گوناگون کشور ایجاد کرد تا بتوانند از گسترش این انقلاب جلوگیری کرده و آن را سرکوب کند اما همه این خباثت‌ها با شکست روبرو شد.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: صدام به پشتیبانی ۸۰ کشور جنگ تحمیلی ۸ ساله را طراحی کرد اما ملت ایران ایستادند چرا که خداوند متعال رسالتی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بر دوش این ملت نهاده است.

وی با بیان اینکه بعد از رحلت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری با تصمیمات حکیمانه خود انقلاب را هدایت کرد، تاکید کرد: در جنگ نرم باید مراقب توطئه های دشمن باشیم.

کرمی با تاکید بر تقویت خلاقیت و نوآوری در بین جوانان و نوجوانان اظهارداشت: معلمان یکی از تاثیرگذارترین اقشار جامعه در انجام این تکلیف هستند که هم در گفتار و هم در عمل باید الگو‌ دانش آموزان باشند.

تعداد بازدید : ۱,۰۲۰
(چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۶:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید