پنج شنبه / ۴ اسفند ۱۴۰۱ / ۲۲:۰۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۴۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تامین و ساخت مسکن در استان باید سرعت بیشتری بگیرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تامین و ساخت مسکن باید سرعت بیشتری بگیرد، تا پیشرفت این موضوع را در سطح استان به طور عینی مشاهده کنیم.

تامین و ساخت مسکن در استان باید سرعت بیشتری بگیرد
(پنج شنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱) ۲۲:۰۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه‌ تامین مسکن استان اظهار داشت: سرعت ساخت مسکن، پرداخت تسهیلات و اقدامات صورت گرفته به مردم اطلاع رسانی شود.
 
 محمد کرمی در زمینه توجه ویژه به مسکن روستائیان بیان داشت: اگر به روستاها توجه ویژه‌ نشود شاهد تخلیه روستاها، رشد حاشیه نشینی و معضلات فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.
 
وی با اشاره به اهمیت امنیت غذایی در جامعه اذعان داشت: روستاییان؛ فعالین عرصه تولیدات ارگانیک مواد غذایی، کشاورزی و دامی هستند.
 
استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن متعلق به مردم محروم و کم برخوردار است و باید زمینه استفاده مطلوب از نعمات انقلاب اسلامی برای این قشر فراهم شود.
 
 محمد کرمی با اشاره به نگاه ویژه دولت به اقشار کم درآمد تصریح کرد: ما مسئولان در اقدامات مان باید به همه مردم نگاه یکسانی داشته باشیم. 
 
 وی با تاکید بر پیگیری مصوبات جلسات قبلی بیان داشت: در راستای اجرای بهتر طرح‌های ملی مسکن بایستی تمامی مصوبات به صورت دقیق اجرا و پیگیری شود.
 
وی در پایان با تاکید به پرداخت تسهیلات بانکی بیان داشت: جلسه‌ای با مدیران کل بانکها در راستای پرداخت تسهیلات و حل مسائل مربوطه برگزار گردد.
 
تعداد بازدید : ۱,۱۱۲
(پنج شنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱) ۲۲:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید