یکشنبه / ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۸:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۶۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

حمایت از سرمایه گذارن و رفع موانع اجرایی وعمرانی الویت مهم معاونت عمرانی استانداری

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: حمایت از سرمایه گذارن و رفع موانع اجرایی وعمرانی آنان برای توسعه سیستان و بلوچستان از اولویت های این معاونت است.

حمایت از سرمایه گذارن و رفع موانع اجرایی وعمرانی الویت مهم معاونت عمرانی استانداری
(یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۲۷
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه راهبری و رفع موانع اجرایی زیرساختی پروژه فولاد مکران با تأکید بر این مهم افزود: اتمام هر چه سریعتر مجتمع فولاد مکران که در شهرستان چابهار واقع شده است نه تنها موجب رونق منطقه مکران خواهد شد بلکه محصولات تولیدی این مجتمع نیازهای بازارهای داخلی و فراساحلی را نیز تامین می کند.

منصور بیجار افزود: در جلسه ای که امروز برگزار شد از مدیر پروژه خواسته شد ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه، کلیه موانع و مشکلاتی که تاکنون سبب شده است عملیات اجرایی آن مطابق با برنامه زمانبندی ارائه شده پیشرفتی نداشته باشد اعلام تا با حضور مدیران ستادی و دستگاههای اجرایی نسبت به بررسی موارد مطرح شده تصمیمات لازم اتخاذ و وظایف لازم محول گردد.

مجتمع فولاد مکران که سرمایه گذاران اصلی آن مردم ایران و با حضور دیگر سرمایه گذاران در شهرستان چابهار در زمینی به مساحت 300 هکتار در کنار آبهای آزاد اقیانوس هند درحال احداث است با پیش بینی ایجاد ۳۰۰ شغل و تولید ۶/۱ (یک و شش) میلیون تن آهن اسفنجی با روش احیای مستقیم منجر به رشد اقتصادی،اشتغال و توسعه پایدار در منطقه مکران خواهد شد.
تعداد بازدید : ۴۴۸
(یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید