جمعه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۹:۵۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۷۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

عاشقان امام حسین(ع) با تمام امکانات پای کار میزبانی از زوار اربعین حسینی(ع) هستند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عاشقان حسینی(ع) با همه وجود و با تمام امکانات پای کارمیزبانی زوار اربعین حسینی هستند و مسلما کوتاهی دستگاه های اجرای در این میان چهره ناخوشایندی دارد.

عاشقان امام حسین(ع) با تمام امکانات پای کار میزبانی از زوار اربعین حسینی(ع) هستند
(جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۹:۵۸
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در نشست ستاد اربعین استان اظهار داشت: بعضی از مردم حاصل دسترنج یک ساله خود را برای خدمت به زائرین امام حسین(ع) استفاده می‌کنند.
 
 وی بیان داشت : استان سیستان و بلوچستان دو مسئولیت در این مراسم دارد؛ اول میزبانی از زائران پاکستانی و دوم میزبانی از زائرین خود استان که به این سفر معنوی مشرف می شوند.
 
 وی تصریح کرد: همه کمیته های ستاد اربعین باید مسائل موجود را بررسی و در راستای حل آن اقدام و برنامه‌ریزی های لازم را انجام و جلسات خود را برگزار نمایند.
 
استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: کمیته حمل و نقل باید مباحث مربوط به تردد های ریلی، هوایی و زمینی را پیش بینی و اقدامات لازم در راستای خدمت رسانی به زائرین اربعین را انجام دهد.
 
 کرمی اذعان کرد: باید برنامه ریزی های لازم در زمینه وظایف استان هایی که پشتیبان استان سیستان و بلوچستان در ستاد اربعین و میزبانی زوار امام حسین(ع) هستند، صورت گرفته و آنها را در جریان امور قرار دهید.
 
 وی تصریح کرد: همچنین باید مسائل و مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار بگیرد و جلسات مورد نیاز برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ و ایجاد هماهنگی بین ستادهای مردمی و دستگاه های مجری در جهت ارائه خدمات بهتر صورت بگیرد.
 
 وی در ادامه به مسائل؛ سوخت، امنیتی، پزشکی و بهداشت و اسکان زوار اشاره نمود، و افزود: این مسائل باید توسط کمیته های تخصصی مورد بررسی و قبل از آغاز ماه محرم تمام مسائل حل گردد.
 
 وی با اشاره به اقدامات سال گذشته بیان داشت: فرمانداران نیز باید مشکلات موجود سال گذشته را بررسی و در راستای رفع آنها اقدام کنند.
 
استاندار در پایان با اشاره به اینکه امام حسین (ع) با تمام وجود برای احیا و زنده نگه داشتن دین رسول الله به میدان آمد و همه زندگی اش را در راه اسلام و خدا فدا نمود، تصریح کرد: همه ما در کارها باید حسینی عمل کنیم یعنی با تمام وجود وارد میدان عمل بشویم و در راه رضای خداوند عمل کنیم.
تعداد بازدید : ۵۴۸
(جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۹:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید